لوازم یدکی هیوندای در تبریز

خرید قطعات و لوازم یدکی هیوندای در تبریز

لوازم یدکی هیوندای در تبریز : هیوندای موتورز  شرکت خودروسازی کره ای است که در سال 1967 تاسیس شده و با گسترش یافتن تولید و خدمات تبدیل به یک شرکت چند ملیتی شده است.

در حال حاضر هیوندای پس از شرکت‌های تویوتا و فولکس واگن سومین خودروساز بزرگ جهان محسوب می‌شود.

هیوندای در سال 2009 در مجموع بیش از 4.5 میلیون تولید خودرو داشته است.

تولید موفق در این میزان، بی شک نیازمند پشتیبانی مناسب برای تامین لوازم یدکی خودرو می باشد تا مشتری‌های این شرکت بزرگ در زمینه پشتیبانی و لوازم یدکی هیوندای دچار کمبود نشوند.

تامین لوازم یدکی خودرو از استانداردهای مهم هر خودرو به حساب می‌آید که شرکت هیوندای در این زمینه خدمات مناسبی را در سرتاسر جهان ارائه کرده است.
در کشور ما ایران و همچین در استان تبریز، با مراجعه به نمایندگی‌های معتبر خرید لوازم یدکی خودرهای هیوندای امکان‌پذیر است.

مجموعه کرمان موتور یدک آمادگی ارائه خدمت به سرتاسر ایران و به طور ویژه به تبریز را دارد و خرید لوازم یدکی هیوندای از کرمان موتور یدک امکان پذیر است.

اهمیّت استفاده از لوازم یدکی اصلی هیوندای :

استفاده از لوازم یدکی اصلی هیوندای از اهمیّت بسیار بالایی برخوردار است که در این بخش از مقاله نگاهی به مزایای استفاده از لوازم هیوندا اورجینال خواهیم داشت.

مزایای به کارگیری قطعات یدکی اورجینال:


 1- افزایش عمر مفید خودرو :  قطعات یدکی استفاده شده در تعمیر خودرو بر اساس کیفیّت خود می‌توانند عمر مفید اتومبیل شما را دچار افزایش و یا کاهش نمایند و این مورد یکی از اصلی‌ترین دلایل لزوم خرید لوازم یدکی خودرو اصلی می‌باشد.

این قطعات به دلیل استفاده از مواد اوّلیه باکیفیّت و مرغوب در فرایند ساخت آن‌ها معمولاً از عمر مفید و بازده بیشتری برخوردار هستند و این ویژگی موجب شده است تا بسیاری از خریداران مایل به پرداخت پول بیشتر برای تهیه این قطعات باشند.

اما چالش موجود در روند خرید لوازم یدکی اصل، تشخیص اصل یا تقلبی بودن آن است.
کرمان موتور یدک برای درک تمایز و تفاوت قطعه یدکی اصل و غیر اصل در این مقاله راه‌هایی را پیشنهاد می‌دهد، تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

2- افزایش بازده خودرو : لوازم یدکی اصل معمولاً بر اساس پروتکل‌ها و دستور‌العمل‌های مشخّص و دقیقی ساخته می‌شوند و این ویژگی یکی از دلایلی است که موجب شده است تا این قطعات سازگاری بیشتری را با خودروی شما داشته باشند.

روش شناخت لوازم یدکی اصل و تقلبی

قطعات یدکی اصل هیوندای معمولاً دارای ویژگی‌هایی هستند که توجّه به آن‌ها می‌تواند به تشخیص این قطعات از قطعات یدکی تقلبی کمک نماید.

1- به بسته بندی قطعه یدکی توجه کنید!

از جعبۀ بسته‌بندی شروع کنید. معمولاً جعبۀ محصولات غیر اورجینال از نظر طراحی، کیفیت رنگ و مرغوب بودن جنس جعبه، کیفیت بسیار پایین‌تری دارند. در مرحلۀ بعد می‌توانید به لوگو و چاپ هک‌ شده روی جعبه‌ها دقت کنید. در بیشتر موارد لوگوی هک شده یا چاپ برجستۀ، یا حتی هولوگرام اصلی نشانگر اورجینال بودن بسته است درصورتی‌که جعبه‌های تقلبی از نشان‌های غیرمعمول و لوگوهای ناشناس استفاده می‌کنند. شما می‌توانید با خرید از سایت کرمان موتور یدک، نمایندگی اصلی لوازم یدکی هیوندای در تبریز از هرگونه چالش در این زمینه دور باشید. در این حالت است که می‌توانید خریدی راحت و امن را تجربه کنید.

2- میزان وزن قطعه یدکی را مقایسه کنید :

از دیگر عوامل مهم در بررسی قطعات تقلبی و اورجینال کیفیت خود قطعه است. باید در نظر داشته باشید قطعه‌های اورجینال کیفیت و وزن متفاوتی با گونۀ تقلبی دارند. نوع آلیاژ و متریال استفاده شده در این نوع قطعه‌ها به شکلی مشهود نشان از تقلبی بودن و کیفیت پایین این محصول دارد. در این بخش باید یادآور شویم بسیاری افراد برای کم کردن هزینه امکان دارد به سراغ قطعات تقلبی بروند. اما باید به‌ خاطر داشته باشید استفاده از این نوع لوازم جانبی می‌تواند عمر ماشین شما را تا حد زیادی کاهش داده است. حتی در برخی از موارد جان شما را تهدید کند.

3- به پرچ، سایز و نوشتۀ روی قطعات و نوع جوش‌کاری قطعه توجه کنید :

 

راه دیگر شناخت قطعات اصل یا تقلبی سایز آن‌ها است. از طرف دیگر نوع جوشکاری قطعه می‌تواند بیانگر اصل یا تقلبی بودن کالا باشد. معمولاً در قطعات اصل از جوشکاری ظریف‌تری استفاده شده.
در مورد بعدی باید گفت حالت و فونت نوشتاری بر روی بسیاری از قطعات اصلی بسیار دقیق و با ظرافت انجام شده به‌گونه‌ای که قابلیت خوانایی راحتی دارد اما در موارد تقلبی به طور معمول از فونت‌ها نوشتاری مشوش و غیر خوانا استفاده می‌شود. در بخش بعدی باید شکل پرچ شدن لوازم یدکی را هم در نظر گرفت.

4- از افراد کاربلد و ماهر برای تشخیص لوازم یدکی اصلی کمک بگیرید :

در برخی از موارد مشاهده شده است که امکان تشخیص قطعات یدکی اصلی از قطعات نامرغوب و بی‌کیفیّت با در نظر گرفتن موارد فوق وجود ندارد زیرا شرکت‌هایی که در زمینه‌ی ساخت چنین قطعاتی فعّالیت دارند از روش‌های تشخیصی عنوان شده آگاهی دارند و با رعایت آن‌ها موفّق به فروش قطعات و تولیدات خود می‌شوند.
در این مواقع بهتر است که قطعات یدکی مورد نیاز خود را با کمک افراد آگاه و متخصص از نمایندگی‌های معتبر همانند کرمان موتور یدک خریداری نمایید تا با مشکلی در این زمینه مواجه نشوید.

قطعات یدکی هیوندای در تبریز


استان آذربایجان شرقی و به ویژه شهر تبریز که جمعیتی بیشتر از 1.5 میلیون نفر دارد، خریداران زیادی از ماشین هیوندای را به خود اختصاص داده و به طبع تعدد ماشین‌های هیوندای، تقاضا برای خرید قطعات یدکی اصل هیوندای در تبریز نیز بسیار است.
از این رو فروشگاه کرمان موتور یدک با افتخار ارائه کننده خدمت و لوازم یدکی هیوندای در تبریز می‌باشد.

1 پاسخ دادن
  1. ابراهیم
    ابراهیم می گوید:

    سلام وقتتون بخیر ما از المان یدک النترا رو وارد کنیم شما از ما خرید میکنین با قیمت بسیار مناسب و جنس اصل خواستین میتونم عکسشونو بفرستم
    09390021999

    پاسخ

بازتاب‌ها و دنبالک‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *