لوازم یدکی هیوندای در اصفهان

خرید و تهیه قطعات و لوازم یدکی هیوندای در اصفهان

لوازم یدکی هیوندای در اصفهان : شرکت هیوندای،مالک بزرگترین کارخانه یکپارچه خودروسازی در جهان است، که در شهر اولسان مستقر می‌باشد و سالیانه بالغ بر ۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو تولید می‌کند. امروزه شرکت هیوندای محصولات و خدمات خود را از طریق ۶ هزار مرکز فروش و نمایندگی رسمی خدمات، که در ۱۹۳ کشور جهان مستقر می‌باشند، عرضه می‌دارد.
در کشور پهناور ایران نیز هیوندای طرفداران ویژه خود را دارد. شهر اصفهان به عنوان سومین شهر بزرگ ایران با جمعیتی بالغ بر 2 میلیون نفر، یکصد و شصت و پنجمین شهر پرجمعیت جهان است و به طبع این جمعیت و تعدد خودرو در این شهر، رانندگان خودروهای هیوندای هنگام نقص فنی خودرو نیازمند دریافت پشتیبانی مناسب و نمایندگی‌های مطمئن برای خرید لوازم یدکی هیوندای در اصفهان هستند.
اگر به دنبال یافتن فروشگاه قطعات یدکی هیوندای اصل می‌باشید، کرمان موتور یدک به شما پیشنهاد می‌کند تا آخر این مقاله با همراه باشید تا خریدی به صرفه و مطمئن را تجربه کنید.

قطعات یدکی هیوندای در شهرهای بزرگ ایران

همانطور که اشاره شد، قطعات خودروهای هیوندای در زمان نقص فنی و تصادف نیازمند تعویض می‌شوند. می‌دانیم که قطعات یدکی هیوندای در ایران تولید نمی‌شود و همین مسئله باعث شده است، خرید لوازم یدکی هیوندای اصلی که تقلبی نباشد، با چالش‌هایی همراه باشد.

ممکن است افراد و مراکز تعمیر خودرو برای یافتن آنها با مشکلات بسیار زیادی روبه‌رو شوند. ما تا پایان این مقاله تلاش می‌کنیم تا حد امکان راهنمای خرید لوازم یدکی هیوندای باشیم.

از مهمترین لوازم یدکی هیوندای می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قطعات الکترونیکی: این نوع قطعات مانند فیوز، رله، ایربگ، خنک‌کننده باطری و غیره مرتبط با قسمت الکترونیکی خودرو هستند.
قطعات بدنه: برخی لوازم نیز به قسمت بدنه مربوط می‌شوند مانند کلیدهای کنترلی درها و …
زیربندی و سیستم تعلیق: این لوازم نیز شامل رینگ لاستیک، ترمز دستی، لنت ترمز عقب، مجموعه پمپ ترمز، لنت ترمز جلو و غیره می‌باشند که در صورت نیاز می‌توانید به‌راحتی آنها را باتوجه‌به مدل خودرو خود تهیه کنید.
روغن و قطعات مصرفی: انواع روغن‌موتور و همچنین فیلتر آنها را نیز می‌توانید در فروشگاه قطعات یدکی هیوندای در اصفهان پیدا کنید.
قطعات موتور: موتور را می‌توان مهم‌ترین قسمت هر خودرو دانست به همین علت ایجاد نقص در آن بر روی کارکرد کل خودرو تأثیر خواهد گذاشت بنابراین کیفیت قطعات و لوازم آن از اهمیت بالایی برخوردار است و شامل کوئل شمع، واتر پمپ، اتوماتیک استارت، شیر خروجی کنترل روغن و غیره می‌باشد.
از قطعات دیگر می‌توان به لوازم تزئینی و همچنین لوازم مربوط به گیربکس خودرو هیوندای اشاره کرد.

لوازم یدکی اصلی یا تقلبی هیوندای؟ چگونه انتخاب کنیم؟

تا اینجای مقاله نگاه کوچکی به چندی از لوازم یدکی هیوندای انداخته ایم. اما هنگامی‌که بحث خرید لوازم یدکی هیوندای به میان می‌آید، چالش دیگری در پی آن وجود دارد این است که بسیاری از خریداران بر سر دوراهی خرید لوازم یدکی اصلی یا تقلبی می‌مانند.

سؤال بزرگ آن‌ها این است که آیا خرید لوازم یدکی اصلی ضرورتی دارد؟ عده‌ای دیگر از خریداران مشکل دیگری دارند.

آن هم این است که نمی‌توانند به‌راحتی لوازم یدکی اصلی را از تقلبی تشخیص دهند.

در ادامه نکاتی را بررسی می‌کنیم که در هنگام خرید لوازم یدکی هیوندای در فروشگاه‌های اصفهان به برخی از این ابهامات پاسخ می‌دهد.

خرید لوازم یدکی فیک یا تقلبی توسط هیچ فردی و برای هیچ خودرویی توصیه نمی‌شود.

خرید لوازم یدکی تقلبی در طولانی‌مدت به ماشین آسیب می‌رساند. حتی ممکن است مخارجی بسیار بالاتر از خرید لوازم یدکی اصلی برای شما داشته باشد.

بنابراین هنگام خرید لوازم یدکی به‌ویژه قطعه یدکی سیبک که در قطعات جلوبندی خودرو مورداستفاده قرار می‌گیرد، حتماً نوع اصلی آن را خریداری کنید.

در واقع کلیه لوازم یدکی که در خودرو مکرراً استفاده می‌شوند، بیشتر در معرض فرسودگی قرار دارند. در صورت نصب قطعه تقلبی، شما مجبور خواهید شد مکرراً آن‌ها را تعویض و یا تعمیر کنید.

از چه طریقی لوازم یدکی اصل و تقلبی هیوندای را تشخیص دهیم؟

قبل از هر چیزی به بسته بندی لوازم یدکی هیوندای توجه کنید.

اصولاً لوازم یدکی تقلبی، بسته‌بندی شکیلی ندارند. به‌ راحتی از روی ظاهر می‌توان تقلبی بودن آن‌ها را تشخیص داد.
نوع آلیاژی که برای ساخت لوازم یدکی اصلی به کار می‌رود، معمولاً از مرغوب‌ترین انواع آلیاژ می‌باشد.

اما برای ساخت لوازم یدکی تقلبی معمولاً از آلیاژ‌هایی نامرغوب استفاده می‌شود.

این مورد با لمس و دیدن لوازم یدکی کاملاً قابل تشخیص است.

فروشگاه‌هایی حضور دارند که لوازم هیوندای را در اصفهان با بهترین کیفیت و مناسب‌ ترین قیمت در اختیار خریداران قرار می‌دهند.
وجود ناهمواری روی قطعات از دیگر راه‌های تشخیص لوازم یدکی تقلبی می‌باشد که به‌راحتی می‌توان آن را روی قطعات تشخیص داد.
هنگام خرید لوازم یدکی، به نحوه جوشکاری قطعات به همدیگر توجه کنید.

جوشکاری ظریف و غیرقابل‌تشخیص روی لوازم یدکی اصلی نسبت به تقلبی، به‌راحتی قابل تشخیص می‌باشد.
در نمونه‌های تقلبی معمولاً هولوگرام وجود ندارد. علاوه‌ بر آن روی برچسب محصول، تفاوت در شیوه نوشتن حروف و گاهی غلط‌های املایی نیز به چشم می‌خورد که نشان از تقلبی بودن قطعات دارد.
معمولاً شماره فنی یا Part Number روی لوازم یدکی هیوندای قابل‌مشاهده می‌باشد.

البته ممکن است گاهی شماره فنی قطعات با برند کیا و هیوندای یکسان باشند. این شماره فنی کمک می‌کند تا مناسب‌ترین لوازم یدکی برای مدل خودروی شما انتخاب و نصب گردد.

عدم توجه به این کدهای فنی، باعث به‌روز اختلال سرتاسری در خودرو می‌شود.

همچنین می‌تواند زمان و هزینه مضاعفی را برای تعمیر و تنظیم مجدد خودروی شما به همراه داشته باشد.
برای خرید لوازم یدکی هیوندای در اصفهان و سایر شهرها لازم است تا به مراکز معتبر رجوع کرده و در خواست خود را ارائه دهید.

نمایندگی معتبر لوازم یدکی هیوندای

تعمیرکارها و افراد متخصص در حوزه خودرو همواره توصیه می‌کنند که لوازم یدکی موردنیاز را از نمایندگی‌های معتبر و مجاز خریداری کنید.

دلیل این توصیه آنها این است که اگر شما به مراکزی غیر از نمایندگی مراجعه کنید، احتمال اینکه قطعات فیک و تقلبی را به شما بفروشند زیاد است. در این صورت نه‌تنها مشکل برطرف نمی‌شود، بلکه ممکن است خطرات متعدد جانی و مالی را نیز به وجود آورد.

شما برای اطمینان بیشتر می‌توانید به فروشگاه لوازم یدکی هیوندای در اصفهان مراجعه کنید، زیرا با این کار از ایجاد مشکلات زیر جلوگیری خواهید نمود:

کلاهبرداری: برخی از فروشگاه‌های لوازم یدکی جنس‌های بی‌کیفیت خود را تحت عنوان جنس اورجینال به مشتریان می‌فروشند و از این راه سودهای کلان به دست می‌آورند. بدون آنکه ذره‌ای به فکر منفعت مشتریان باشند. بااین‌حال اگر شما به نمایندگی لوازم یدکی هیوندای در اصفهان به‌صورت حضوری و یا اینترنتی سر بزنید، دیگر نیازی به نگرانی در مورد کلاهبرداری‌های افراد سود جود نخواهد بود.
مشکلات ارسال مرسوله: خرابی قطعات خودرو گاهی باعث می‌شود تا انجام تعمیرات موردنیاز امکان استفاده از آن سلب شود. به همین خاطر در این مواقع باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن لوازم یدکی موردنیاز خریداری شده و خودرو تعمیر گردد. اما متأسفانه برخی از مراکز فروش به این امر توجهی ندارند و مرسوله‌های خود را با تأخیر بسیار زیاد ارسال می‌کنند. اما شرکت الماس پارت بعد از ثبت سفارش بلافاصله قطعه خریداری شده را در بسته‌بندی مناسب به آدرس تعیین شده ارسال خواهد کرد.
عدم پاسخگویی درست: شاید برای شما نیز پیش‌آمده باشد که بعد از خرید یک کالا به طور کامل ارتباط با شرکت را از دست بدهید. اما الماس پارت در تمام مراحل خرید و پس از خرید نیز به‌تمامی سؤالات آنها پاسخ خواهد داد.

قطعات یدکی هیوندای در اصفهان

شهر اصفهان که جمعیتی بیشتر از 3 میلیون نفر دارد، خریداران زیادی از ماشین هیوندای را به خود اختصاص داده و به طبع تعدد ماشین‌های هیوندای، تقاضا برای خرید قطعات یدکی اصل هیوندای در اصفهان نیز بسیار است.
از این رو فروشگاه کرمان موتور یدک با افتخار ارائه کننده خدمت و لوازم یدکی هیوندای در اصفهان می‌باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *